Shopify Partner – eksperci e-commerce – Sintra Consulting Poland

Shopify to obecnie jedna z najpopularniejszych i najczęściej wykorzystywanych platform do tworzenia i zarządzania sklepami internetowymi na świecie. Jest ona ceniona za bogaty zestaw funkcjonalności gwarantujących dużą swobodę w projektowaniu i budowaniu sklepów.

Program partnerski Shopify jest skierowany do projektantów, programistów, marketingowców i wszystkich członków, którzy korzystają z platformy w celu budowania stron, szablonów, aplikacji oraz zaawansowanych integracji zewnętrznych.

Eksperci e-commerce – Shopify Partner

Sintra, jako partner Shopify, oferuje realizację projektów Shopify oraz usługi doradcze dla projektów eCommerce zbudowanych na tej platformie. Pomagamy naszym klientom nie tylko w budowie sklepu od podstaw, ale także w migracjach na Shopify czy rozwiązaniach z zakresu UX i web designu – więcej informacji o realizacjach na Shopify i Shopify Plus można znaleźć na stronie ,,Klienci”, gdzie prezentujemy nasze case studies [realizacje Shopify oraz Shopify Plus].

Uzyskanie tytułu partnera Shopify było dla nas kluczowe pod względem udoskonalenia naszych kompetencji oraz uzyskania dostępu do najlepszych narzędzi i wiedzy, dzięki czemu jesteśmy perfekcyjnie przygotowani na kolejne wyzwania stawiane przez naszych klientów – nasi deweloperzy posiadają certyfikaty Theme Development, Product Fundamentals, Business Fundamentals oraz App Development. Dzięki temu, możemy wykorzystać naszą wiedzę i doświadczenie na każdym etapie realizacji projektu Shopify.

Zapoznaj się z naszym wdrożeniem aplikacji bezpośrednio dla Shopify na rynku włoskim, tutaj

Chcemy dzielić się naszą wiedzą i osiągnięciami z innymi, dlatego o najnowszych realizacjach i poradach dotyczących platformy Shopify piszemy na naszym blogu [e-commerce Shopify]. Zapraszamy również do dołączenia do grupy Meetup Shopify Polska.

Jako Shopify Partner na rynku polskim wdrażamy sklepy internetowe oraz pomagamy naszym klientom w rozwoju firm i ekspansji na zagraniczne rynki. Nasz zespół wesprze Cię w budowie sklepu internetowego mając na uwadze wdrożenie polskich płatności i tłumaczeń. Przygotujemy dla Ciebie przejrzysty, profesjonalny design i po uruchomieniu sklepu pomożemy Ci w jego promocji.