Sintra Poland na targach 4 design days

Sintra Poland na 4 Design Days w Katowicach

300 wystawców i ponad 25 tysięcy miłośników designu spotka się w Katowicach podczas czwartej edycji 4 Design Days. Konferencja dla profesjonalistów i dni otwarte odbędą się w dniach 24-27 stycznia 2019 r. w katowickim Międzynarodowym Centrum Kongresowym i Spodku.

W wydarzeniu udział wezmą światowej sławy architekci, designerzy oraz inwestorzy, deweloperzy, producenci i dystrybutorzy. Pasjonaci architektury i designu w dniach 24-27 stycznia 2019 r. rozmawiać będą o wyzwaniach, trendach i kierunkach rozwoju współczesnej architektury i projektowania.

Podczas tegorocznych targów wśród wystawców znajdzie się także Sintra Poland. Zaprezentujemy nasze usługi i rozwiązania, które mogą pomóc architektom i designerom w budowaniu konkurencyjności przedsiębiorstwa, kreowaniu profesjonalnego wizerunku oraz podpowiemy im, jak wykorzystać najnowsze technologie informatyczne do rozwoju biznesu.

Zapraszamy architektów, designerów, producentów i ekspertów z Polski i zagranicy do katowickiego MCK i Spodka na czwartą edycję 4 Design Days. Zachęcamy również do bezpłatnych konsultacji z naszym zespołem i skorzystania z okazji do uzyskania indywidualnych porad i wskazówek.