Sintra Consulting członkiem programu partnerskiego Magento Community Insider

Magento to jedna z najbardziej uznanych platform służących do budowania i prowadzenia sklepów internetowych. Jej popularność wynika z ilości dostępnych funkcjonalności, rozwiniętego systemu analiz, raportowania czy zarządzania produktami.

Znacząca większość naszych realizacji w obszarze eCommerce opiera się właśnie na platformie Magento, czyniąc nas niekwestionowanymi specjalistami w tej dziedzinie.

W związku z ogromnym zainteresowaniem ze strony klientów oraz chęcią dostarczania im niezawodnych rozwiązań i usług, postanowiliśmy podjąć starania o uzyskanie członkostwa w Magento Community Insider Program – programu partnerskiego dedykowanego dla społeczności aktywnie operującej na platformie Magento.

Dzięki temu tytułowi pragnęliśmy dodatkowo zdobyć potwierdzenie specjalizacji oraz profesjonalizmu firmy, jak również mieć możliwość dalszego aktywnego udziału w tworzeniu środowiska Magento.

Nasze próby zakończyły się sukcesem – jesteśmy partnerami w programie Magento Community Insider!

Program ten zapewnia nam dostęp do szerokiej gamy narzędzi i zasobów, dzięki którym usługi świadczone przez naszą firmę otrzymają dodatkową wartość dodaną, która przełoży się na jeszcze lepsze rezultaty naszych klientów.

Jest to także nasz pierwszy krok do kolejnych etapów partnerstwa z Magento!

Stay tuned! 🙂