Warsztat “Design Thinking w Praktyce”

W dniu 23 marca 2019 roku razem z dr. Krzysztofem Groniem zapraszamy na warsztat pt. “Design Thinking w Praktyce”. Zajęcia odbędą się jako wydarzenie towarzyszące wystawie “Wzornictwo Przemysłowe i Druk 3D”, którą objęliśmy patronatem.

Warsztaty te mają na celu przybliżenie zainteresowanym idei Design Thinking, która w ostatnim czasie zyskuje coraz bardziej na popularności.

Design Thinking jest metodą twórczego rozwiązywania problemów. Jest to etapowy proces projektowania, opierający się na precyzyjnym zrozumieniu potrzeb użytkowników, w celu stworzenia innowacyjnych produktów czy usług. Design Thinking kładzie nacisk na rzeczywiste problemy człowieka, stawiając go w centrum procesu, tym samym czyniąc z technologii jedynie narzędzie wspomagające jej odbiorców.

Jako pasjonaci efektywnych rozwiązań, pragniemy szerzyć ideę Design Thinking i dzielić się posiadaną wiedzą i doświadczeniem.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w warsztacie!

Zapisy na wydarzenie: https://podyplomowe.wsiz.pl/aktualnosci/wystawa-prac-sluchaczy-kierunku-wzornictwo-przemyslowe-i-druk-3d/


Zapraszamy również do dołączenia do naszej grupy na MeetUp https://www.meetup.com/pl-PL/Design-Thinking-PL/ , na której będziemy zamieszczać informacje o kolejnych wydarzeniach związanych z Design Thinking.