Commerce Components – specjalna oferta dla przedsiębiorstw od Shopify

Commerce Components – specjalna oferta dla przedsiębiorstw od Shopify

Shopify uruchomiło Commerce Components, specjalną ofertę przeznaczoną dla sprzedawców korporacyjnych, która zapewnia bezpośredni dostęp do infrastruktury komponentów Shopify. Dzięki Commerce Components sprzedawcy mogą wybrać i zintegrować te komponenty, których najbardziej potrzebują w swoim sklepie. 

Rozwiązanie Commerce Components Shopify to podstawowe funkcjonalności e-commerce rozbite na komponenty, które posiadają szybkie interfejsy API. Shopify jako jedna z niewielu platform w modelu SaaS udostępnia tak zaawansowane możliwości tworzenia sklepu, zapewniając tym samym sprzedawcom ogromną elastyczność.

Dzięki takiemu rozwiązaniu mamy możliwość dowolnie opracować swój sklep, bazując tylko na wybranych komponentach Shopify. Możemy skorzystać z systemu szablonów Shopify, który wykorzystuje technologię zwaną Liquid, lub stworzyć całkowicie odrębną warstwę front-end w oparciu np. o React czy Vue, korzystając jedynie z API udostępnionego przez Shopify.

Co zatem oferuje Commerce Components Shopify? 

  • większe możliwości skalowania biznesu, dzięki elastycznym interfejsom API
  • checkout przetwarzający do 40 000 transakcji na minutę i konwertujący nawet 72% lepiej niż standardowa kasa
  • środowisko administratora Commerce Components stworzone z myślą o przepływach pracy w przedsiębiorstwach
  • dedykowany zespół kont Shopify
  • całodobowe wsparcie techniczne
  • sieć doświadczonych partnerów
  • przewidywalne ceny oparte na określonym użyciu

Dowiedz się więcej o nowym produkcie Shopify tutaj

Szukasz doświadczonych specjalistów e-commerce oraz ekspertów od technologii Shopify? Skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego.