Sintra Consulting na Meet Magento Polska

Meet Magento Polska to niezywkły wydarzenie w Polsce. To jedna z najlepszych konferencji poświęconych eCommerce, a zdecydowanie najlepsza w tematyce eCommerce Magento. Jesteśmy szcześliwi, że Sintra Consulting znalazła się pośród prelegentów tego unikatowego wydarzenia, które łączy w sobie społeczność IT oraz przedstawicieli biznesu internetowego.

Podczas konferencji przedstawimy case study jednego z naszych klientów: Monnalisa case study – Magento platform integrate B2B/B2C.  Zaprezentujemy historię współpracy z firmą MonnalisaDreams, jednym z liderów w branży mody dziecięcej. Nasze rozwiązanie  dla MonnalisaDreams wsparło sprzedaż w stacjonarnych sklepach i przyczyniło się do jej znacznego wzrostu. Pozwoliło również na pełną prezentację oferty firmy w lokalnych sklepach poprzez aplikację na iPad.

Nasza prezentacja dostarczy potężną dawkę biznesowej wiedzy z zakresu prowadzanie zaawansowanego e-sklepu, a także poruszy wymiar technologiczny integracji różnorodnych rozwiązań sprzedażowych na platformie Magento.

Zapraszamy!

24-25 listopada 2014, hotel Hilton Warszawa

https://pl.meet-magento.com/