Warsztaty Sintra Consulting na Dniu Nowych Technologii – relacja

Systemy IT w produkcji z wykorzystaniem programu SAP, zarządzanie projektami programistycznymi, techniczne aspekty wdrażania beaconów, tworzenie assetów graficznych do gier komputerowych czy trendy technologii VoIO – to tylko część zagadnień, które zostały omówione podczas Dnia Nowych Technologii, który odbył się 15 stycznia 2015 roku w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

Uczelnia zaprosiła na warsztaty wysokiej klasy specjalistów, którzy przekazali studentom wiedzę najwyższej jakości. Byli to m.in. przedstawiciele Witchcraft Studios Sp. z o.o., Pilkington Automotive Poland, CI Games Team Rzeszów,  czy Cisco Systems Poland Sp. z o.o. oraz oczywiście Sintra Consulting Poland.

Michele Barbagli – CEO Sintra Consulting Srl., Andrea Grassi – Web Apps & JAVA,  uczyli studentów zaawansowanych technik programowania i zarządzanie projektami programistycznymi. Jest nam niezmiernie miło poinformować, że warsztat ten cieszył się największym zainteresowaniem. Był też transmitowany w Internecie [zobacz zapis tego warsztatu].

W chwili obecnej zatrudniamy już kilku studentów i absolwentów WSIiZ.

Relacja z wydarzenia na stronie Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie: https://www.wsiz.rzeszow.pl/pl/Uczelnia/Wydarzenia/Strony/Dzien-Nowych-Technologii-2015.aspx