Uruchamiamy polską stronę Sintra Consulting

Sintra Consulting uruchamia nową stronę w języku polskim, dzięki której potencjalni klienci będą mogli zapoznać się z naszą filozofią biznesową, usługami oraz realizacjami. Specjalizujemy się w szeroko rozumianym marketingu internetowym oraz zaawansowanych technologicznie platformach sprzedażowych.

Jesteśmy renomowaną agencją interaktywną o ugruntowanej pozycji na rynku włoskim i europejskim. Dzięki doskonałej znajomości rynku międzynardowego i wieloletniemu doświadczeniu w sprzedaży usług oraz tworzeniu aplikacji internetowych, Sintra Consulting odnotowała znaczny wzrost w ostatnich latach i wkracza na rynki krajów Europy Środkowo-Wschodniej, w tym Polski.

Mamy nadzieję, że zawartość strony pozwoli w wyczerpujący sposób dowiedzieć się o naszych usługach, a także o naszych międzynarodowych realizacjach. Usługi z zakresu marketingu internetowego prowadzimy od kilkunastu lat i specjalizujemy się w następujących dziedzinach:

  • tworzenie Stron
  • międzynarodowy marketing internetowy: SEO i SEM
  • wsparcie sprzedaży on-line: e-Commerce oraz katalogi on-line
  • Doradztwo i Programowanie: .Java, .net, .asp, .php
  • Optymalizacja rozwiązań dla firm z branży IT

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą nową stroną internetową i składania zapytań ofertowych powiązanych z naszymi profesjonalnymi usługami.