Leon Prokop – Polska Wytwórnia Zegarków

Decyzja o powstaniu marki Leon Prokop, projektowaniu i wykonywaniu zegarków zapadła w grudniu 2011 roku i od tego momentu trwały prace projektowe, wykonywanie prototypów, a następnie ich testowanie pod względem technicznym, estetycznym i ergonomicznym.

Właściciel firmy, Bartosz Szymczyk, filozofię firmy oparł na unikalności i najwyższej jakości swoich produktów. „Chcemy cofnąć się w czasie, gdy produkty codziennego użytku były wykonywane w manufakturach. Człowiek, który wykonywał produkt dawał mu „życie”. Pragniemy, by w naszych zegarkach użytkownik dostrzegł detale, które razem składają się na pewną wartość dodaną. Podejmujemy współpracę z polskimi artystami i naukowcami – efektem takich działań jest wykorzystanie prawdziwie polskich czcionek Apolonia i stosowanie kompozytów węglowych w zegarkach. Pomimo tego iż wykorzystujemy nowoczesne technologie, nie śpieszymy się i dbamy o jakość na każdym etapie wykonywania zegarka.”

Firma Leon Prokop tworzy dla wyjątkowego Klienta potrafiącego docenić jakość i pracę jaka jest włożona  w wykonie czasomierzu. Na bieżąco poszukuje nowych rozwiązań, nowoczesnych technologii i pracuje nad kolejnymi modelami, które będą noszone na nadgarstkach stylowych mężczyzn.

Leon Prokop podejmując decyzję o współpracy z Sintra Consulting nawiązuje do swojej filozofii biznesowej. Wierzymy w sukces marki Leon Prokop nie tylko na polskim, ale również na zagranicznych rynkach. Zgodnie z motto Sintra Consulting, naszym celem jest wsparcie sukcesu naszego nowego klienta, różnymi kanałami marketingu internetowego, zaczynając już od dziś!

Więcej o polskiej wytwórni zegarków Leon Prokop, na www.leonprokop.pl